Меню

Спортивні
досягнення

Робота спортивно-масового сектору ПАТ «Укргідроенерго»
Для персоналу ПАТ «Укргідроенерго» створено належні умови для занять спорту.

В компанії ПАТ «Укргідроенерго» проводяться спартакіади по міні-футболу, волейболу, шахам, настільному тенісу, гирьовому спорту та перетягуванню линви.

Збірна команда ПАТ «Укргідроенерго» приймає активну участь у галузевій спартакіаді ЦК профспілки серед енергетиків України, яка проходить на спортивній базі «Спартак» у м. Алушта, а також збірна команда приймає активну участь у різноманітних спортивних змаганнях районного та обласного масштабів. Зокрема у чемпіонаті Вишгородського району з волейболу, аматорській лізі з волейболу у м. Київ, турнірі присвяченому до Дня Незалежності України, (міський стадіон м. Вишгород), у літній та зимовій Спартакіаді «Здоров'я нації » спортивного товариства Україна м. Вишгород.

На підприємстві ПАТ «Укргідроенерго» проводиться спортивно-масова та фізкультурно-оздоровча робота: в орендованих залах працюють секції по міні-футболу (понеділок, середа) та волейболу (вівторок, четвер, неділя). Також працівники підприємства мають можливість згідно графіку відвідувати тренажерний зал, після трудового часу сауну та можливість відвідувати кабінет масажу.

Спортивно-масовий сектор, спільно з профспілковим комітетом активно проводить заходи з виконання всеукраїнської програми «Здоров'я людини, здоров'я нації», а саме по філіям підприємства ПАТ «Укргідроенерго» у осінньо-зимовий період у спортивних залах організовані секції по міні-футболу, волейболу, по плаванню та у тренажерному залі.

У літній період працівники ПАТ «Укргідроенерго» мають можливість відпочивати на базах відпочинку «Соснова поляна» та «Гористе», де проходять різноманітні змагання з пляжного волейболу, футболу, настільного тенісу.

Кращі спортсмени ПАТ «Укргідроенерго»

Циганок І.М., філія Канівська ГЕС. Посів VI-е місце на Чемпіонаті світу серед ветеранів з гирьового спорту, який проходив в м. Керч у 2009 році.

Карманюк В.М., філія Київська ГЕС. Багаторазовий чемпіон та призер галузевих та міжгалузевих спартакіад ЦК профспілки серед енергетиків України з шахів.

Передерій О.С. (філія Канівська ГЕС, волейбол), Циганок І.В. (філія Дніпродзержинська ГЕС, волейбол), Борт І.А. (філія Дніпровська ГЕС-1, футбол), Васьковський І.П. (філія Дніпровська ГЕС-2, футбол) Маклигин М.Г. (філія Каховська ГЕС, футбол), Ярмоленко І.Ю. (філія Київська ГЕС, настільний теніс), Гринюк А.В. (ПАТ «Укргідроенерго», футбол).