Меню

Зарплати гідроенергетиків продовжують зростати

Газета "Сегодня"

В 2017 році ПАТ “Укргідроенерго” планує збільшити середню зарплату працівників не менше ніж на 10%

Газета "Сегодня"

У 2017 році ПАТ "Укргідроенерго" планує збільшити середню зарплату працівників не менше ніж на 10%. Згідно з планами компанії, в 2017 році середньомісячна заробітна плата в ПАТ "Укргідроенерго" складе для адміністративно-управлінського персоналу – 13 й10 грн, робочих – 9 156 грн.

За підсумками 2016 середня заробітна плата на підприємстві становила 9 094 грн. Таким чином, заплановане зростання заробітної плати в 2017 році становить 10%. Фактичне зростання може перевищити запланований показник.

Резерви вивільняються за рахунок збалансованої штатної чисельності, а також направлення на оплату праці інших доходів, отриманих товариством.

Генеральний директор ПАТ "Укргідроенерго" Ігор Сирота зазначив, що починаючи з 2010 року, середньомісячна заробітна плата штатного працівника товариства збільшилася більш ніж удвічі.

"Пишаюся працівниками "Укргідроенерго", які володіють унікальними знаннями, досвідом і компетенціями в області енергетики. Наш колектив здатний впроваджувати інноваційні проекти. Найбільш цінний актив будь-якого підприємства – це люди. Добробут і соціальний захист працівників – наш безумовний пріоритет", – зазначив Сирота .

ПАТ "Укргідроенерго" – найбільша гідрогенеруючої компанія України. Компанія забезпечує покриття пікових навантажень, регулювання частоти і потужності, мобільний аварійний резерв в об'єднаній енергосистемі України. У 2016 році компанія перерахувала 2,1 млрд грн податків до бюджетів усіх рівнів.

Газета "Сегодня"

назад до списку новин

Вибрані новини

У ПАТ «Укргідроенерго» систематично здійснюються заходи з підвищення рівня антитерористичної захищеності

14 березня 2017 року о 18 год. 10 хв. на Київській ГЕС було проведено спеціальний оперативний експеримент за участю працівників Служби безпеки України та відповідальних посадових осіб регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом.