Меню

Зарплати гідроенергетиків продовжують зростати

Газета "Сегодня"

В 2017 році ПАТ “Укргідроенерго” планує збільшити середню зарплату працівників не менше ніж на 10%

Газета "Сегодня"

У 2017 році ПАТ "Укргідроенерго" планує збільшити середню зарплату працівників не менше ніж на 10%. Згідно з планами компанії, в 2017 році середньомісячна заробітна плата в ПАТ "Укргідроенерго" складе для адміністративно-управлінського персоналу – 13 й10 грн, робочих – 9 156 грн.

За підсумками 2016 середня заробітна плата на підприємстві становила 9 094 грн. Таким чином, заплановане зростання заробітної плати в 2017 році становить 10%. Фактичне зростання може перевищити запланований показник.

Резерви вивільняються за рахунок збалансованої штатної чисельності, а також направлення на оплату праці інших доходів, отриманих товариством.

Генеральний директор ПАТ "Укргідроенерго" Ігор Сирота зазначив, що починаючи з 2010 року, середньомісячна заробітна плата штатного працівника товариства збільшилася більш ніж удвічі.

"Пишаюся працівниками "Укргідроенерго", які володіють унікальними знаннями, досвідом і компетенціями в області енергетики. Наш колектив здатний впроваджувати інноваційні проекти. Найбільш цінний актив будь-якого підприємства – це люди. Добробут і соціальний захист працівників – наш безумовний пріоритет", – зазначив Сирота .

ПАТ "Укргідроенерго" – найбільша гідрогенеруючої компанія України. Компанія забезпечує покриття пікових навантажень, регулювання частоти і потужності, мобільний аварійний резерв в об'єднаній енергосистемі України. У 2016 році компанія перерахувала 2,1 млрд грн податків до бюджетів усіх рівнів.

Газета "Сегодня"

назад до списку новин

Вибрані новини

Міненергетики затвердило фінансову звітність ПАТ «Укргідроенерго» за 2016 рік та прийняло рішення про виплату дивідендів

20 квітня 2017 року Міністерство енергетики та вугільної промисловості України відповідно до наказу №284 затвердило фінансову звітність Публічного акціонерного товариства «Укргідроенерго» за 2016 рік та прийняло рішення про виплату дивідендів

На Каховській ГЕС відбулося протиаварійне тренування у випадку вибуху

20 квітня на Каховській ГЕС ім. П.С.Непорожнього відбулося протиаварійне тренування відповідно до графіку про організацію та проведення планових спеціальних об’єктних навчань і тренувань з питань цивільного захисту на 2017 рік