Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

За результатами рейтингу популярності та якості Каховська ГЕС визнана найкращою одразу у двох номінаціях!

Нещодавно у КРК «Премьер» відбулося нагородження переможців щорічного рейтингу популярності та якості «Дніпровська перлина».

Кращі серед кращих, обиралися в 9 традиційних номінаціях: «Будівництво, «Промисловість», «Агропромисловий комплекс», «Інвестиція року», «Сфера торгівлі», «Сфера ресторанного господарства», «Сфера послуг», «Кращий роботодавець року», «Благодійництво» та одній новій – «Кращий платник податків».

«Зима наближається до завершення. Як і завжди, в цей період у місті відбувається велика кількість заходів, серед яких і сьогоднішній, – зазначив міський голова Володимир Коваленко. – І це не просто підбиття підсумків рейтингу. Це визнання зусиль, внеску у розвиток міста тих чи інших структур, підприємств, мешканців. Ми вкотре говоримо вам, дорогі учасники, спасибі за те, що завдяки вашій праці Нова Каховка живе і процвітає!».

Під час заходу були оголошені переможці рейтингу популярності та якості, серед яких філія «Каховська ГЕС імені П.С.Непорожнього», котру було визнано найкращою одразу у двох номінаціях: «Інвестиція року» та «Кращий роботодавець року».

Гарний настрій присутнім дарували творчі колективи міста та запрошені гості: Заслужений діяч мистецтв України Олексій Пономарьов, чарівна співачка Аріелла, соліст Ігор Рога, шоу-балет «Black swan», ансамбль «Таврія» та інші. Традиційними родзинками свята були розіграші подарунків за номерами запрошень.

 

назад до списку новин

Вибрані новини

Колектив Дніпровської ГЕС нагородили Почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток енергетики

За розпорядженням голови Районної адміністрації Запорізької міської ради колектив філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» нагородили Почесною грамотою «За вагомий внесок у розвиток енергетики Запорізького регіону».

Представники компанії «KONČAR» презентували новітні виробничі програми в ПрАТ «Укргідроенерго»

19 березня до апарату управління ПрАТ «Укргідроенерго» завітали представники хорватської корпорації, що спеціалізується на проектуванні та будівництві комплексних електричних установок.