Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Вишгород інноваційний: у місті встановлено першу «сонячну» лавку для зарядки гаджетів

В рамках програми соціальних ініціатив, що входить до концепції корпоративної соціальної відповідальності ПрАТ «Укргідроенерго», продовжується впровадження інновацій у містах-супутниках ГЕС та ГАЕС компанії.

Днями, з нагоди Дня міста, у Вишгороді  за сприяння ПрАТ «Укргідроенерго» встановили лавку з вбудованим у спинку сонячним модулем, завдяки якому можна заряджати мобільні пристрої.

«Сонячна» лавка SolarBench – це лавка з вбудованим сонячним модулем потужністю у 40 Вт.  В літню сонячну погоду модуль виробляє до 200 Вт енергії за годину, цієї енергії достатньо для того, щоб за добу зарядити від 20 до 30 смартфонів. На фасаді коробу розміщені 4 USB порти, якими можна скористуватися для підзарядки електронних приладів.  

Лавка встановлена на дитячому майданчику біля Вишгородської районної державної адміністрації в рамках програми соціальних ініціатив компанії «Укргідроенерго» за сприяння особисто генерального директора Ігоря Сироти.

Варто зазначити, що  нещодавно, напередодні Дня міста, «сонячну» лавку SolarBench було урочисто подаровано місту Каневу.

назад до списку новин

Вибрані новини

Видатні імена української гідроенергетики: Анатолій Жук

На початку грудня минулого року ми розпочали серію публікацій про видатних фахівців, котрі своєю щоденною наполегливою працею дають комфорт та затишок у кожен дім та створюють історію української гідроенергетики. Наші публікації отримали велику кількість схвальних відгуків від читачів та набули великої популярності. Відтак, за численними проханнями, ми продовжуємо цикл публікацій «Видатні імена української гідроенергетики», і сьогодні розповімо про людину, котра 37 років своєї професійної кар’єри пов’язала із Дністровським комплексним гідровузлом – це головний інженер філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Анатолій Жук.

Фахівець Укргідроенерго отримала премію Президента України для молодих вчених

Робота «Алгоритми цілісної оцінки річкових та лиманних екосистем України» кандидата географічних наук, провідного фахівця ПрАТ «Укргідроенерго» Оксани Гуляєвої здобула премію Президента України.