Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Вишгород інноваційний: у місті встановлено першу «сонячну» лавку для зарядки гаджетів

В рамках програми соціальних ініціатив, що входить до концепції корпоративної соціальної відповідальності ПрАТ «Укргідроенерго», продовжується впровадження інновацій у містах-супутниках ГЕС та ГАЕС компанії.

Днями, з нагоди Дня міста, у Вишгороді  за сприяння ПрАТ «Укргідроенерго» встановили лавку з вбудованим у спинку сонячним модулем, завдяки якому можна заряджати мобільні пристрої.

«Сонячна» лавка SolarBench – це лавка з вбудованим сонячним модулем потужністю у 40 Вт.  В літню сонячну погоду модуль виробляє до 200 Вт енергії за годину, цієї енергії достатньо для того, щоб за добу зарядити від 20 до 30 смартфонів. На фасаді коробу розміщені 4 USB порти, якими можна скористуватися для підзарядки електронних приладів.  

Лавка встановлена на дитячому майданчику біля Вишгородської районної державної адміністрації в рамках програми соціальних ініціатив компанії «Укргідроенерго» за сприяння особисто генерального директора Ігоря Сироти.

Варто зазначити, що  нещодавно, напередодні Дня міста, «сонячну» лавку SolarBench було урочисто подаровано місту Каневу.

назад до списку новин

Вибрані новини

У ПрАТ «Укргідроенерго» пройшов семінар для співробітників у сфері діловодства та архівної справи

У межах програми підвищення кваліфікації працівників ПрАТ «Укргідроенерго» було проведено семінар «Нове у сфері діловодства та архівної справи в Україні 2018».