Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

У філії "Дністровська ГЕС" відкрито експозицію творчих робіт "Весняний сонцесвіт"

У рамках концепції корпоративної соціальної відповідальності працівники філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» представили виставку творчих робіт «Весняний сонцесвіт», що присвячена весні, сонцю і теплу.

За допомогою інформативної роботи у сфері гідроенергетики вдалося виявити таланти наших співробітників у декоративно-прикладному мистецтві, а саме: вишивка картин та одягу, різьбярство, виготовлення сувенірно-подарункових виробів з металу, малюнок олівцем та аквареллю.

Особливістю цієї виставки є  добірка віршів авторства енергетиків Дністровської ГЕС та вітрильний флот у пляшках. Експозицію урочисто відкрив директор філії В’ячеслав Клим.

Усі учасники по закінченню виставки будуть нагороджені заохочувальними призами.

Переглянути найкращі роботи з виставки ви можете у галереї.

назад до списку новин

Вибрані новини

Колектив Дніпровської ГЕС нагородили Почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток енергетики

За розпорядженням голови Районної адміністрації Запорізької міської ради колектив філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» нагородили Почесною грамотою «За вагомий внесок у розвиток енергетики Запорізького регіону».

Представники компанії «KONČAR» презентували новітні виробничі програми в ПрАТ «Укргідроенерго»

19 березня до апарату управління ПрАТ «Укргідроенерго» завітали представники хорватської корпорації, що спеціалізується на проектуванні та будівництві комплексних електричних установок.