Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Уряд вніс зміни до фінансового плану ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік

7 лютого 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження «Про внесення змін до фінансового плану ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік».

Зміни до фінансового плану ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №988, внесено у зв`язку із затвердженням НКРЕКП тарифів на відпуск електричної енергії ПрАТ «Укргідроенерго», збільшенням обсягів виробництва електроенергії на 2018 рік, відповідно до затвердженого уточненого прогнозного балансу електроенергії ОЕС України, а також зміною інвестиційної програми Товариства.

Затвердження скоригованого фінансового плану дозволить сконцентрувати ПрАТ «Укргідроенерго» необхідні фінансові ресурси на впровадження прибуткової фінансово-господарської діяльності.

Скоригованим фінансовим планом передбачено зменшення середнього тарифу на відпуск електричної енергії з 79,23 коп./кВтг до 70,20 коп./кВтг або на 11,4 %.

Виконання фінансового плану забепечить отримання Товариством чистого прибутку у розмірі 2,54 млрд грн, що на 0,85 млрд грн більше від прогнозного показника 2017 року.

Надходження податків та зборів до державного та місцевих бюджетів України відповідно до фінансового плану заплановано в сумі 1,85 млрд гривень.

 

назад до списку новин

Вибрані новини

Гендиректор «Укргідроенерго» Ігор Сирота: «Держпідприємство здатне бути фінансово успішним»

Днями Державна фіскальна служба України опублікувала список ТОП-100 підприємств, які перерахували в минулому році до державного бюджету найбільші податки. Серед небагатьох держпідприємств, які увійшли до цього списоку, опинилось і ПрАТ «Укргідроенерго» - найбільша гідрогенеруюча компанія країни, яка об'єднує шість дніпровських гідроелектростанцій (Київську, Канівську, Кременчуцьку, Середньодніпровську, Дніпровську, Каховську), Дністровську ГЕС, а також Київську та Дністровську гідроакумулюючі електростанції (ГАЕС).

Працівники Каскаду Київських ГЕС та ГАЕС презентували виставку «Весняний сонцесвіт»

З 12 лютого на всіх філіях та в апараті управління ПрАТ «Укргідроенерго» відкрились експозиції творчих робіт працівників компанії та членів їх родин на тему «Весняний сонцесвіт».