Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

«Укргідроенерго» за інновації: у Каневі встановили «сонячну» лавку для зарядки ґаджетів

Напередодні Дня міста у Каневі за сприяння ПрАТ «Укргідроенерго» встановили лавку з вбудованим сонячним модулем, завдяки якому можна заряджати мобільні пристрої.

«Сонячна» лавка SolarBench – це лавка з вбудованим у спинку сонячним модулем потужністю у 40 Вт. В літню сонячну погоду модуль виробляє до 200 Вт енергії за годину, цієї енергії достатньо для того, щоб за добу зарядити від 20 до 30 смартфонів. На фасаді коробу розміщені 4 USB порти, якими можна скористуватися для підзарядки електронних приладів.  

Урочисто перерізати стрічку з нагоди встановлення «сонячної» лавки випала честь директору філії «Канівська ГЕС» Василеві Гриню.

«Добробут людей – це ключовий пріоритет «Укргідроенерго». Де б ми не працювали, всюди ми налагоджуємо дружні довірливі відносини з громадами. Тому наш гендиректор Ігор Сирота і підтримав ініціативу зі встановлення цієї лавки. Вона не проста, а «сонячна». І це символізує один важливий факт – без розвитку гідроенергетики не можливий розвиток сонячної енергетики. Кожен, хто прагне кращого і більш чистого майбутнього для України, має цей факт усвідомити. А канівцям напередодні Дня міста бажаю добробуту і процвітання!», – зауважив Василь Гринь.

Варто зазначити, що «сонячну» лавку SolarBench встановлено в рамках програми соціальних ініціатив ПрАТ «Укргідроенерго» за особистого сприяння генерального директора Ігоря Сироти.

 

назад до списку новин

Вибрані новини

Видатні імена української гідроенергетики: Анатолій Жук

На початку грудня минулого року ми розпочали серію публікацій про видатних фахівців, котрі своєю щоденною наполегливою працею дають комфорт та затишок у кожен дім та створюють історію української гідроенергетики. Наші публікації отримали велику кількість схвальних відгуків від читачів та набули великої популярності. Відтак, за численними проханнями, ми продовжуємо цикл публікацій «Видатні імена української гідроенергетики», і сьогодні розповімо про людину, котра 37 років своєї професійної кар’єри пов’язала із Дністровським комплексним гідровузлом – це головний інженер філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Анатолій Жук.

Фахівець Укргідроенерго отримала премію Президента України для молодих вчених

Робота «Алгоритми цілісної оцінки річкових та лиманних екосистем України» кандидата географічних наук, провідного фахівця ПрАТ «Укргідроенерго» Оксани Гуляєвої здобула премію Президента України.