Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Укргідроенерго продовжує співпрацю з Інститутом серця

У рамках співпраці між Державною установою «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» та ПрАТ «Укргідроенерго» 2 лютого в апараті управління відбулась робоча зустріч представників компанії з директором Інституту серця Борисом Тодуровим.

Нагадаємо, що 5 жовтня відбулося підписання Меморандуму між Інститутом серця та Товариством, співпраця яких орієнтована на фахову і цілеспрямовану  сучасну систему медичної діагностики та лікування співробітників Укргідроенерго, а також забезпечення формування здорового та соціально захищеного трудового колективу.

Під час зустрічі Борис Тодуров прозвітував, що за час проведення першого етапу медичного огляду співробітників компанії було обстежено 360 чоловік з 9 філій Товариства.

«Серед 360 чоловік було виявлено, що 67 працівників потребують спеціального лікування, в тому числі і оперативного втручання», - підкреслив Б. Тодуров.

На сьогодні компанія розглядає можливість здійснення фінансової допомоги співробітникам, котрим необхідне лікування.

Варто зазначити, що цьогоріч буде розпочато другий етап обстежень співробітників компанії в усіх регіонах відповідно до рекомендацій медичних служб філій.

 

назад до списку новин

Вибрані новини

Гендиректор «Укргідроенерго» Ігор Сирота: «Держпідприємство здатне бути фінансово успішним»

Днями Державна фіскальна служба України опублікувала список ТОП-100 підприємств, які перерахували в минулому році до державного бюджету найбільші податки. Серед небагатьох держпідприємств, які увійшли до цього списоку, опинилось і ПрАТ «Укргідроенерго» - найбільша гідрогенеруюча компанія країни, яка об'єднує шість дніпровських гідроелектростанцій (Київську, Канівську, Кременчуцьку, Середньодніпровську, Дніпровську, Каховську), Дністровську ГЕС, а також Київську та Дністровську гідроакумулюючі електростанції (ГАЕС).

Працівники Каскаду Київських ГЕС та ГАЕС презентували виставку «Весняний сонцесвіт»

З 12 лютого на всіх філіях та в апараті управління ПрАТ «Укргідроенерго» відкрились експозиції творчих робіт працівників компанії та членів їх родин на тему «Весняний сонцесвіт».