Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Представники Укргідроенерго взяли участь у засіданні Громадської ради при Держводагентстві

9 лютого на засіданні Громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів громадськість представила оцінку роботи Дністровського каскаду ГЕС і ГАЕС на екосистему річки Дністер.

Після доповіді було порушено питання узгодження потреб у воді Дністровського водосховища та пониззя річки у весняний період під час проведення екологічного попуску.

Також у процесі засідання був представлений аналіз структури та інформаційного наповнення Правил експлуатації дніпровських водосховищ. Громадська рада зазначила, що документ необхідно удосконалювати та запропонувала звернутися до Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ, Державного агентства водних ресурсів та ПрАТ «Укргідроенерго» з пропозицією щодо перегляду зазначених правил.

Крім того присутніх ознайомили з результатами виконаної роботи щодо гармонізації та апроксимації законодавства України до права ЄС в частині якості води і управління водними ресурсами. Було відзначено досить високу результативність процесу, зокрема акцентували увагу на значну кількість затверджених нормативно-правових документів в галузі охорони водних об’єктів.

І на завершення зустрічі, учасники засідання приділили увагу проблемі надмірного надходження фосфатів у водні екосистеми та запропоновано продовжувати роботу щодо обмеження на законодавчому рівні їх використання у миючих засобах.

назад до списку новин

Вибрані новини

Гендиректор «Укргідроенерго» Ігор Сирота: «Держпідприємство здатне бути фінансово успішним»

Днями Державна фіскальна служба України опублікувала список ТОП-100 підприємств, які перерахували в минулому році до державного бюджету найбільші податки. Серед небагатьох держпідприємств, які увійшли до цього списоку, опинилось і ПрАТ «Укргідроенерго» - найбільша гідрогенеруюча компанія країни, яка об'єднує шість дніпровських гідроелектростанцій (Київську, Канівську, Кременчуцьку, Середньодніпровську, Дніпровську, Каховську), Дністровську ГЕС, а також Київську та Дністровську гідроакумулюючі електростанції (ГАЕС).

Працівники Каскаду Київських ГЕС та ГАЕС презентували виставку «Весняний сонцесвіт»

З 12 лютого на всіх філіях та в апараті управління ПрАТ «Укргідроенерго» відкрились експозиції творчих робіт працівників компанії та членів їх родин на тему «Весняний сонцесвіт».