Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Представники ЄБРР відвідали з робочим візитом Дніпровську ГЕС

28 лютого відбувся візит представників Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на Дніпровську ГЕС-1 та Дніпровську ГЕС-2 з метою огляду обладнання, яке вже було модернізоване або перебуває в процесі реконструкції в рамках проекту «Реабілітація гідроелектростанцій», що фінансується за кредитні кошти ЄБРР та ЄІБ.

Участь у заході від  Європейського банку реконструкції та розвитку взяли керуючий директор по напряму Cхідна Європа та Кавказ Франсіс Маліж, старший банкір, керівник з інфраструктури Марк Магалєцький, від ПрАТ «Укргідроенерго»  - заступник генерального директора зі стратегії та інвестицій Володимир Руденко та заступник генерального директора з економіки та фінансів Василь Шкураков.

Під час візиту представники ЄБРР відвідали машинні зали  та монтажні майданчики Дніпровської ГЕС-1 та ГЕС-2 та ознайомилися з виконаними та запланованими обсягами реконструкції обладнання гідроелектростанцій в рамках проекту «Реабілітація гідроелектростанцій», що фінансується за кредитні кошти ЄБРР та ЄІБ.

Учасники ознайомилися з ходом підготовки робіт реконструкції гідроагрегатів № 1-3 в рамках контрактної угоди з компанією «Andritz Hydro» та гідроагрегатів № 14, 16 в рамках контрактної угоди з Асоціацією «Турбоатом-Електроважмаш», а також обговорили питання щодо стану реалізації діючих контрактів.

назад до списку новин

Вибрані новини

Колектив Дніпровської ГЕС нагородили Почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток енергетики

За розпорядженням голови Районної адміністрації Запорізької міської ради колектив філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» нагородили Почесною грамотою «За вагомий внесок у розвиток енергетики Запорізького регіону».

Представники компанії «KONČAR» презентували новітні виробничі програми в ПрАТ «Укргідроенерго»

19 березня до апарату управління ПрАТ «Укргідроенерго» завітали представники хорватської корпорації, що спеціалізується на проектуванні та будівництві комплексних електричних установок.