Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Працівники Дністровських ГЕС та ГАЕС вшанували пам‘ять першого космонавта України

Керівництво Дністровських гідроелектростанцій взяло участь у вшануванні пам‘яті першого космонавта України, Героя України, знаного буковинця Леоніда Каденюка

У міському музеї провели годину пам‘яті, під час якої своїми спогадами від зустрічей під час візиту в Новодністровськ у 2012 році поділились заступник директора Дністровськоі ГАЕС Василь Дейнеко, фахівець зі зв‘ язків з громадськістю Інна Гончар, заступник директора Дністровськоі ГЕС Володимир Шевчук, головний інженер Володимир Москалюк.

назад до списку новин

Вибрані новини

Гендиректор «Укргідроенерго» Ігор Сирота: «Держпідприємство здатне бути фінансово успішним»

Днями Державна фіскальна служба України опублікувала список ТОП-100 підприємств, які перерахували в минулому році до державного бюджету найбільші податки. Серед небагатьох держпідприємств, які увійшли до цього списоку, опинилось і ПрАТ «Укргідроенерго» - найбільша гідрогенеруюча компанія країни, яка об'єднує шість дніпровських гідроелектростанцій (Київську, Канівську, Кременчуцьку, Середньодніпровську, Дніпровську, Каховську), Дністровську ГЕС, а також Київську та Дністровську гідроакумулюючі електростанції (ГАЕС).

Працівники Каскаду Київських ГЕС та ГАЕС презентували виставку «Весняний сонцесвіт»

З 12 лютого на всіх філіях та в апараті управління ПрАТ «Укргідроенерго» відкрились експозиції творчих робіт працівників компанії та членів їх родин на тему «Весняний сонцесвіт».