Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Новодністровські школярі ознайомилися з роботою ГЕС

Днями, з метою ознайомлення молодого покоління з роботою одного із найбільших підприємств міста Новодністровська та задля популяризації професії гідроенергетика серед молоді, на Дністровській ГЕС відбулася ознайомлювальна екскурсія для дітей молодшої школи.

Цікава розповідь начальника оперативної служби Анатолія Михайлика підкорила юних мешканців Новодністровська. Екскурсанти побували у приміщеннях станції, де оглянули машинну залу, гідроагрегати, закритий розподільчий пристрій та пульт управління ГЕС.  Діти мали змогу не тільки дізнатися про потужність та значення цього масштабного об’єкту, а й поспілкуватися із працівниками станції та поставити їм питання.

Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".

назад до списку новин

Вибрані новини

Колектив Дніпровської ГЕС нагородили Почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток енергетики

За розпорядженням голови Районної адміністрації Запорізької міської ради колектив філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» нагородили Почесною грамотою «За вагомий внесок у розвиток енергетики Запорізького регіону».

Представники компанії «KONČAR» презентували новітні виробничі програми в ПрАТ «Укргідроенерго»

19 березня до апарату управління ПрАТ «Укргідроенерго» завітали представники хорватської корпорації, що спеціалізується на проектуванні та будівництві комплексних електричних установок.