Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

На Каховській ГЕС відбулась екскурсія для учнівських колективів

На початку лютого, з метою всебічного інформування та заохочення обдарованої молоді до вивчення технічних наук і обрання професій у галузі гідроенергетики, філію «Каховська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» відвідали учнівські колективи міста Нова Каховка.

Захопливо пройшла навчально-пізнавальна екскурсія для учнів 9-х класів Новокаховського техніко-економічного ліцею. Учні отримали інформацію про роль і перспективи розвитку гідроенергетики в Україні, історію будівництва ГЕС, ознайомились з професіями в енергетиці та принципом роботи станції.

Відвідали Каховський гідровузол і маленькі дослідники, учні 1-4 класів ЗОШ №3 м. Нова Каховка. Ці учні беруть участь у Всеукраїнському LEGO-фестивалі «ROBOfirst», темою якого є «Енергія води». Дітлахи дізнались, як енергія води перетворюється на електроенергію та факти з розвитку гідроенергетики в Україні. Пізнавальна екскурсія покликана сприяти реалізації учнівських дослідних проектів.

Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів - безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".

 

 

назад до списку новин

Вибрані новини

Гендиректор «Укргідроенерго» Ігор Сирота: «Держпідприємство здатне бути фінансово успішним»

Днями Державна фіскальна служба України опублікувала список ТОП-100 підприємств, які перерахували в минулому році до державного бюджету найбільші податки. Серед небагатьох держпідприємств, які увійшли до цього списоку, опинилось і ПрАТ «Укргідроенерго» - найбільша гідрогенеруюча компанія країни, яка об'єднує шість дніпровських гідроелектростанцій (Київську, Канівську, Кременчуцьку, Середньодніпровську, Дніпровську, Каховську), Дністровську ГЕС, а також Київську та Дністровську гідроакумулюючі електростанції (ГАЕС).

Працівники Каскаду Київських ГЕС та ГАЕС презентували виставку «Весняний сонцесвіт»

З 12 лютого на всіх філіях та в апараті управління ПрАТ «Укргідроенерго» відкрились експозиції творчих робіт працівників компанії та членів їх родин на тему «Весняний сонцесвіт».