Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

На Дністровській ГАЕС створено громадську організацію ветеранів праці енергетики

13 лютого на Дністровській ГАЕС створено громадську організацію ветеранів праці енергетики.

Цю історичну подію було затверджено установчими зборами працюючих і непрацюючих ветеранів філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС».

Згідно із порядком денним, провівши відповідну процедуру, за пропозицією директора Василя Суботи учасники зборів одноголосним рішенням обрали правління громадської організації, а головою – Василя Дейнека, котрий наразі працює на посаді заступника директора філії із загальних питань.

Тож віднині 27 енергетиків Дністровської ГАЕС матимуть можливість отримувати захист соціальних, економічних, правових та інших інтересів, а свій інтелектуальний потенціал та накопичений досвід об’єднувати і концентрувати для раціонального використання у вирішенні актуальних задач енергетичної галузі.

Варто зазначити, що на сьогодні також успішно веде свою діяльність громадська організація «Всеукраїнська рада ветеранів праці енергетики», яку очолює патріарх вітчизняної енергетики, Герой України Семен Поташник.

 

назад до списку новин

Вибрані новини

Гендиректор «Укргідроенерго» Ігор Сирота: «Держпідприємство здатне бути фінансово успішним»

Днями Державна фіскальна служба України опублікувала список ТОП-100 підприємств, які перерахували в минулому році до державного бюджету найбільші податки. Серед небагатьох держпідприємств, які увійшли до цього списоку, опинилось і ПрАТ «Укргідроенерго» - найбільша гідрогенеруюча компанія країни, яка об'єднує шість дніпровських гідроелектростанцій (Київську, Канівську, Кременчуцьку, Середньодніпровську, Дніпровську, Каховську), Дністровську ГЕС, а також Київську та Дністровську гідроакумулюючі електростанції (ГАЕС).

Працівники Каскаду Київських ГЕС та ГАЕС презентували виставку «Весняний сонцесвіт»

З 12 лютого на всіх філіях та в апараті управління ПрАТ «Укргідроенерго» відкрились експозиції творчих робіт працівників компанії та членів їх родин на тему «Весняний сонцесвіт».