Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

На ДніпроГЕСі відпрацювали дії під час льодоходу та весняної повені

Днями на філії «Дніпровська ГЕС» відбулося спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту.

Темою навчань стало відпрацювання дій при виникненні надзвичайної ситуації в період льодоходу та весняної повені. Під час навчання були відпрацьовані дії оперативного персоналу  ГЕС-1 та ГЕС-2, членів штабу з ліквідації  надзвичайних ситуацій  і практичні навики персоналу аварійно-ремонтних формувань цивільного захисту філії «Дніпровська ГЕС» та особистого складу і техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення  ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Навчання пройшли на достатньо високому рівні згідно з затвердженою програмою, без зупинки та порушень виробничої діяльності гідроелектростанції.

Варто зазначити, що ПрАТ «Укргідроенерго» систематично здійснює заходи щодо цивільного захисту з метою реалізації державної політики, спрямованої на гарантування безпеки та захисту населення і територій.

 

назад до списку новин

Вибрані новини

Гендиректор «Укргідроенерго» Ігор Сирота: «Держпідприємство здатне бути фінансово успішним»

Днями Державна фіскальна служба України опублікувала список ТОП-100 підприємств, які перерахували в минулому році до державного бюджету найбільші податки. Серед небагатьох держпідприємств, які увійшли до цього списоку, опинилось і ПрАТ «Укргідроенерго» - найбільша гідрогенеруюча компанія країни, яка об'єднує шість дніпровських гідроелектростанцій (Київську, Канівську, Кременчуцьку, Середньодніпровську, Дніпровську, Каховську), Дністровську ГЕС, а також Київську та Дністровську гідроакумулюючі електростанції (ГАЕС).

Працівники Каскаду Київських ГЕС та ГАЕС презентували виставку «Весняний сонцесвіт»

З 12 лютого на всіх філіях та в апараті управління ПрАТ «Укргідроенерго» відкрились експозиції творчих робіт працівників компанії та членів їх родин на тему «Весняний сонцесвіт».