Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Масляну святкуйте — млинцями смакуйте!

«Масляну святкуйте — млинцями смакуйте!», — під таким гаслом пройшло цьогорічне святкування Масляної в Укргідроенерго.

Близько 500 енергетиків зі своїми родинами 16 лютого взяли участь у масштабному святкуванні приходу весни на базі відпочинку «Гористе».

Свято розпочалося вітальним словом генерального директора ПрАТ «Укргідроенерго» Ігоря Сироти, котрий відзначив, що такі святкування покликані згуртовувати колектив компанії, адже працівники Товариства є найвищою цінністю. Також Ігор Сирота зауважив, що Масляна входить до програми соціальних заходів корпоративної соціальної відповідальності Укргідроенерго, і в подальшому компанією планується підтримувати традиції проведення народних свят задля шанування та збереження звичаїв українського народу.

У стародавні часи це свято не обходилося без розваг, а отже, відроджуючи традиції, цього річ в Укргідроенерго розгорнулося ціле святкове дійство. Атмосферу Масляної створювали  козаки й україночки, вбрані у народні костюми. Усі учасники дійства мали змогу  позмагатися у різних конкурсах та виграти  цінні призи. Чоловіки перевіряли свою вправність у забиванні цвяхів, перетягуванні канату, боях на подушках та підніманні гирі.

Жінки та діти змагалися у конкурсах найкращих костюмів, співів та розповіданні віршів. Родини брали участь у командних конкурсах, зокрема поїданні вареників.

Родзинкою свята стало змагання-конкурс «Дизайнерський млинець», до котрого працівники Укргідроенерго готувались заздалегідь. Господині напередодні випікали оригінальні млинці і презентували їх під час свята, а усі охочі мали змогу проголосувати за найкраще оформлення святкової страви.

Також для малечі під час свята працювали дитячі ігрові зони, мастер-класи з виготовлення ляльок-мотанок, моделювання з кульок та створення унікальних виробів із дерева.

Святкування завершилося запальними танцями та захопливими оплесками учасників Масляної.

Зазначимо, що по закінченню Масляної, у понеділок, 19 лютого, розпочинається Великий піст, який триватиме до 8 квітня - Великодня.

Більше фото у галереї.

назад до списку новин

Вибрані новини

Колектив Дніпровської ГЕС нагородили Почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток енергетики

За розпорядженням голови Районної адміністрації Запорізької міської ради колектив філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» нагородили Почесною грамотою «За вагомий внесок у розвиток енергетики Запорізького регіону».

Представники компанії «KONČAR» презентували новітні виробничі програми в ПрАТ «Укргідроенерго»

19 березня до апарату управління ПрАТ «Укргідроенерго» завітали представники хорватської корпорації, що спеціалізується на проектуванні та будівництві комплексних електричних установок.