Меню

В «Укргідроенерго» відбувся тренінг з побудови інформаційно-комунікаційних зв’язків

14-15 березня в ПАТ «Укгідроенерго» відбувся тренінг-практикум для керівників регіональних підрозділів та топ-менеджменту головного офісу на тему «Побудова внутрішньокорпоративних інформаційно-комунікаційних зв’язків і формування соціального іміджу підприємства».

14-15 березня в ПАТ «Укгідроенерго» відбувся тренінг-практикум для керівників регіональних підрозділів та топ-менеджменту головного офісу на тему «Побудова внутрішньокорпоративних інформаційно-комунікаційних зв’язків і формування соціального іміджу підприємства».

Тренінг проводив керівник студії соціальних технологій «Garnet», кандидат політичних наук Руслан Бахтиєв.

 «Побудова внутрішньокорпоративних інформаційно-комунікаційних зв’язків і формування соціального іміджу» – одна з найактуальніших тем сьогодення, адже саме ця сфера впливає на ефективну діяльність сучасної компанії та  формує статус передового підприємства. Відтак серед головних цілей тренінгу-практикуму були: відпрацювання практичних навичок роботи з інформацією та ЗМІ, розробка алгоритму та впровадження інформації про організацію у соціальну сферу.  

Тренінг складався із 6 блоків. Впродовж першого дня працівники ПАТ «Укгідроенерго» ознайомилися з основами формування суспільного бачення розвитку корпорації. Під час практичної частини учасники освоїли навички систематизації інформації та понятійного інструментарію внутрішньокорпоративної культури.  А також навчилися застосовувати різноманітні підходи до місії організації і оцінки соціальноекономічної ролі «Укргідроенерго» в енергетичній політиці держави.

На другий день тренінгу вивчалися питання соціальної відповідальності ПАТ на регіональному рівні та потенціалу соціального іміджу. Учасники попрактикувалися у мистецтві співпраці з засобами масової інформації, зокрема у формування інформаційних приводів та побудові взаємовідносин із ЗМІ. Саме ці знання співробітники зазначили як найбільш корисні для практичної діяльності.

Зараз перед працівниками стоїть завдання застосувати набуті знання та навички на практиці.

Програма отримала позитивний відгук. Висловлюємо подяку Руслану Бахтиєву за корисний тренінг і сподіваємось на подальшу співпрацю.

назад до списку новин

Вибрані новини

Міненергетики затвердило фінансову звітність ПАТ «Укргідроенерго» за 2016 рік та прийняло рішення про виплату дивідендів

20 квітня 2017 року Міністерство енергетики та вугільної промисловості України відповідно до наказу №284 затвердило фінансову звітність Публічного акціонерного товариства «Укргідроенерго» за 2016 рік та прийняло рішення про виплату дивідендів

На Каховській ГЕС відбулося протиаварійне тренування у випадку вибуху

20 квітня на Каховській ГЕС ім. П.С.Непорожнього відбулося протиаварійне тренування відповідно до графіку про організацію та проведення планових спеціальних об’єктних навчань і тренувань з питань цивільного захисту на 2017 рік