Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Ігоря Сироту обрано голосуючим директором Ради ОРЕ

1 лютого відбулися річні збори членів Оптового ринку електричної енергії України.

Відкрив засідання віце-прем’єр-міністр України В. Кістіон. та в. о. голови профільного комітету Верховної Ради України О. Домбровський.

Під час зборів відбулася презентація звіту про роботу ринку за 2017 рік.

Також на зборах було обрано представників компаній по класу виробників та постачальників електричної енергії до складу Ради ОРЕ України. Від класу виробників визначені наступні члени: Сирота І.Г., Запайщиков К.В., Лісовий Б.Г, Маляр Д.М., Помилуйко Я.В. Від класу постачальників до Ради увійшли: Гелюх І.М., Козачук О. І., Протопопова І.М., Сагура О. В., Судак І. О.

назад до списку новин

Вибрані новини

Гендиректор «Укргідроенерго» Ігор Сирота: «Держпідприємство здатне бути фінансово успішним»

Днями Державна фіскальна служба України опублікувала список ТОП-100 підприємств, які перерахували в минулому році до державного бюджету найбільші податки. Серед небагатьох держпідприємств, які увійшли до цього списоку, опинилось і ПрАТ «Укргідроенерго» - найбільша гідрогенеруюча компанія країни, яка об'єднує шість дніпровських гідроелектростанцій (Київську, Канівську, Кременчуцьку, Середньодніпровську, Дніпровську, Каховську), Дністровську ГЕС, а також Київську та Дністровську гідроакумулюючі електростанції (ГАЕС).

Працівники Каскаду Київських ГЕС та ГАЕС презентували виставку «Весняний сонцесвіт»

З 12 лютого на всіх філіях та в апараті управління ПрАТ «Укргідроенерго» відкрились експозиції творчих робіт працівників компанії та членів їх родин на тему «Весняний сонцесвіт».