Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Фахівці Укргідроенерго взяли участь у роботі Форуму Глобального договору ООН в Україні

3 листопада фахівці ПрАТ «Укргідроенерго» взяли участь у публічній зустрічі представників державних підприємств з мережею Глобального договору ООН в Україні.

За підтримки Мережі Глобального Договору в Україні, що є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact – ініціативи ООН відбулись презентації «Роль та місце державних підприємств у забезпеченні сталого розвитку України» та річний нефінансовий звіт ДП ««НАЕК» Енергоатом». Загалом у доповідях наголошувалось: на прозорості та відкритості діяльності підприємств; принципах взаємодії з зацікавленими сторонами; систематизації, узагальненні та публікації великої кількості нефінансової інформації; впровадженні елементів концепції корпоративно-соціальної відповідальності. Зазначалось, що побудова та реалізація такої інтегрованої системи управління підвищить довіру до великих підприємств, та до державного сектора в цілому. 

Слід зазначити, що для Укргідроенерго такий досвід взаємодії з ключовими партнерами на ринку енергетики є ваговим кроком у впровадженні європейських стандартів у своїй діяльності.

"Спеціалісти Укргідроенерго спільно з професійними консультантами наполегливо працюють над розробкою та впровадженням в компанії стратегії корпоративної соціальної відповідальності, яка направлена, в першу чергу, на добровільну інтеграцію соціальних та екологічних аспектів в промислову діяльність підприємства та їх реалізацію у взаємодії з зацікавленими сторонами. І в своїй інноваційній діяльності ми керуємось, в тому числі, принципами Глобального Договору ООН" - підкреслює генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота.  

Прес-служба Укргідроенерго

фото: прес-служба НАЕК "Енергоатом"

назад до списку новин

Вибрані новини

Фахівець Укргідроенерго отримала премію Президента України для молодих вчених

Робота «Алгоритми цілісної оцінки річкових та лиманних екосистем України» кандидата географічних наук, провідного фахівця ПрАТ «Укргідроенерго» Оксани Гуляєвої здобула премію Президента України.

ОНОВЛЕНО: НКРЕКП затвердила тарифи на відпуск електричної енергії та схвалила інвестиційну програму ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік

28 грудня 2017 року на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалено рішення про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та схвалення інвестиційної програми ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік.