Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Фахівці ПрАТ «Укргідроенерго» взяли участь у презентації проекту «Екологія підприємства»

14 вересня представники ПрАТ «Укргідроенерго» взяли участь у презентації проекту «Екологія підприємства» в рамках прес-конференції «ЕКОтрансформація-2017: змінюватися, щоб жити».

Головною метою заходу стало об’єднання зусиль кращих експертів в сфері  природокористування, промислової екології та бізнесу задля обговорення головних проблем та формування концепції і пропозиції щодо їх вирішення, привернення уваги громадськості  до проблем екології на старті нового ділового сезону.

Участь у прес-конференції взяли представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Київської міської державної адміністрації, громадських екологічних об’єднань, асоціацій, інститутів, провідних промислових компаній та еко-стартапів.

Під час заходу учасниками обговорювались гострі питання проблематики промислової екології у 2017 році. Серед основних тем, які підіймалися у запитаннях були: зелена модернізація бізнесу, корпоративна соціальна відповідальність, досягнення в сфері еко-2017, переробка відходів, гальмування розвитку екопроектів в Україні.

У ході прес-конференції прозвучала низка змістовних доповідей від експертів, зокрема:

  • «Національна стратегія наближення законодавства України до права ЄС у сфері охорони довкілля» від заступника директора департаменту стратегії та європейської інтеграції, начальника відділу стратегічного планування та екологічної політики Мінприроди Наталії Трофименко;
  • «Формування еко-культури  в офісі та вдома, як її втілити посилити та досягти» від керівника групи з КВС медіа-групи 1+1 Марини Гриценко;
  • «Стан законодавчого врегулювання діяльності галузі поводження з небезпечними відходами» від голови правління Асоціації підприємців у сфері поводження з небезпечними відходами Кирила Косоурова.

«Проект «Екологія підприємства» є досить перспективною платформою для ПрАТ «Укргідроенерго» в налагоджені зв’язків та кваліфікованому спілкуванні з експертами різних галузей, у тому числі з питань енергоефективності та енергозбереження. В рамках заходу обмінювалися досвідом та обговорювали виконані природоохоронні заходи, еко-реконструкцію та зелену модернізацію виробництва великих підприємств. Розгляд таких питань є вкрай необхідним та важливим для формування сталої гідроенергетики України», - підкреслює провідний фахівець з питань екології ПрАТ «Укргідроенерго», кандидат географічних наук Оксана Гуляєва.

назад до списку новин

Вибрані новини

Фахівець Укргідроенерго отримала премію Президента України для молодих вчених

Робота «Алгоритми цілісної оцінки річкових та лиманних екосистем України» кандидата географічних наук, провідного фахівця ПрАТ «Укргідроенерго» Оксани Гуляєвої здобула премію Президента України.

ОНОВЛЕНО: НКРЕКП затвердила тарифи на відпуск електричної енергії та схвалила інвестиційну програму ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік

28 грудня 2017 року на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалено рішення про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та схвалення інвестиційної програми ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік.